Mazury – idealne noclegi nad jeziorem

Turystyka i rekreacja

Mazury – idealne noclegi nad jeziorem

Rentyny są niewielką wsią położoną w gminie Gietrzwałd. Znajdujący się na terenie miejscowości domek nad jeziorem Warmia jest znakomitym miejscem na spędzenie wymarzonych wakacji!

Wspaniała lokalizacja pozwalająca na urozmaicone spędzanie czasu

Domek na Mazurach leży w odległości zaledwie kilkuset metrów od Jeziora Giłwa. W dodatku domek na Warmii leży na granicy lasu okalającego całe Rentyny. Dzięki znakomitemu położeniu domek nad jeziorem Warmia jest rewelacyjnym miejscem zarówno dla amatorów sportów wodnych, jak i dla miłośników leśnych spacerów, zbierania grzybów czy jazdy na rowerze. Dzięki temu domek na Warmii jest znakomitą propozycją dla każdego, bez względu na upodobania czy wiek!

Bliskość nieskażonej przez człowieka przyrody i kilkusetletniego dziedzictwa historycznego

Warto wspomnieć o tym, że Warmia i Mazury to dwie osobne krainy. Warmia słynie nie tyle z jezior, co z pięknych miasteczek, których zabytki pamiętają jeszcze czasy krzyżackie. Najsłynniejszą budowlą regionu pochodzącą z tego okresu jest zamek znajdujący się w Lidzbarku Warmińskim. Mazury to z kolei tzw. Kraina Tysiąca Jezior, która jest znana właśnie ze swoich wyjątkowych walorów przyrodniczych. Rentyny (gmina Gietrzwałd) są położone w niewielkiej odległości od atrakcji znajdujących się w obu regionach, przez co są znakomitą bazą wypadową dla wycieczek po całym terenie województwa warmińsko-mazurskiego!

Wymarzone miejsce dla amatorów jazdy na dwóch kółkach – bez względu na umiejętności

Domek na Mazurach znajduje się na terenie sprzyjającym organizowaniu wycieczek rowerowych. Urozmaicona rzeźba terenu typowa dla pojezierzy sprawia, że znajdą się tu trasy zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych kolarzy. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by pojechać na Mazury. Przykładem popularnego celu przejażdżek rowerowych jest Gietrzwałd, znany z objawień maryjnych. Jest to jedno z najpopularniejszych centrów pielgrzymkowych w całej Polsce. Znajduje się tu również piękne sanktuarium przyciągające rokrocznie tysiące pątników.

Miejsce ciche, bezpieczne, ustronne i spokojne – idealne dla wypoczynku na świeżym powietrzu!

Domek na Warmii znajduje się w bardzo spokojnej okolicy. Nie ma tu dużych hoteli, lokali imprezowych, centrów turystycznych, ani nawet większego ruchu samochodowego. Domek na Mazurach to miejsce spokojne, nastawione na odwiedzających o tym samym usposobieniu. Dzięki temu domek na jeziorem Warmia jest znakomitym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Oczywiście, będą się tu dobrze czuły również zakochane pary i osoby szukające samotności. Jednym słowem – zapraszamy tutaj wszystkich szukających chwili relaksu! Mazury to idealne miejsce na noclegi nad jeziorem.

Zapraszamy do Rentyn!

Domek na Mazurach, położony w miejscowości Rentyny (gmina Gietrzwałd), jest znakomitym miejscem na wypoczynek na łonie natury. Cisza, piękna przyroda, znajdujące się nieopodal Mazury i bezpieczeństwo to największe zalety tego malowniczego miejsca. Domek nad jeziorem Warmia pozwoli na udany relaks każdemu, bez względu na wiek. Ponadto domek na Warmii gwarantuje wysoki standard pobytu, co w połączeniu z pięknymi krajobrazami daje mieszankę idealną!

Back To Top